home
logo facebook

POMOZTE NÁM PŘI HLASOVÁNÍ!

POMOZTE NÁM PŘI HLASOVÁNÍ!

Dostali jsme první vánoční dárek – dostali jsme zprávu, že Rozlety budou podpořeny Nadačním fondem Albert i v roce 2016. Teď potřebujeme vaši pomoc – hlasujte pro nás na http://www.nadacnifondalbert.cz/…/hlasovani-verejnosi-o-pod… a můžeme dostat trochu peněz navíc (které se nám budou opravdu hodit). Děkujeme.

Konečná výše nadačního příspěvku totiž závisí také na výtěžku z prodejní akce "Vánoční perníček", která bude probíhat na všech prodejnách Albert od 2. do 27. prosince.

Na prodejnách Albert prodávají speciální perníčky, kde za každý prodaný kus poputuje do Nadačního fondu Albert 5 Kč. Výsledný výtěžek bude přerozdělen mezi všechny vybrané organizace.

Do prodejní akce "Vánoční perníček" se můžete zapojit i vy a pomoci nám tak. Jak koupí Vánočního perníčku na prodejně Albert, tak i hlasováním na webu. Každý hlasující má k dispozici po celé období hlasování maximálně 3 hlasy, které může rozdělit mezi maximálně 3 projekty. Čím více vybrané organizace získají hlasů, tím větší podíl z celkového výtěžku prodejní akce Vánoční perníček mohou získat.

Díky moc za kliky! 

(A pokud víte o někom, kdo by nás mohl a chtěl podpořit, přepošlete mu prosím naši prosbu!)