home
logo facebook

Nejdřív Romano suno, pak Visací zámek

Dvanáctý ročník hudebníjho a divadelního festivalu Habrovka 2014 se konala první červnový víkend 6. a 7. 6. v Praze na Budějovické. Jak už velí tradice, stánek Nové školy našli návštěvníci festivalu po oba dva dny trvání festivalu. Premiérově jsme svítili ve žlutých tričkách.

Kdo zavítal poblíž a včas neprchnul, získal od nás (také již tradiční) přísloví. Kdo měl zájem a zastavil se na delší dobu, mohl si s popovídat s lidmi z projektů - protočilo se nás za oba dva dny hodně, získat nějakou z našich publikací nebo si koupit pohled s obrázkem z Romano suna. (Letos jsme prodali rekordní počet pohledů i přání, všem přispěvatelům moc děkujeme.) 

První večer si navíc mohli návštěvníci festivalu poslechnout vítězné texty dětí z předchozího ročníku naší literární soutěže Romano suno. Pořadatelé letos vsadili na kontrasty. Četlo se z hlavního podia před koncertem Visacího zámku, takže publikum bylo velmi početné. Ústy Davida Tišera a Máši Bořkovcové zazněly příspěvky Ladislava Tuleje, Anežky Cinové a Denisy Slepčíkové.

Galerie